Bilgi ve Rezervasyon:

Bİlgİ ve Rezervasyon: :

Eğlence & Aktivite
Spor Animasyon & Aktivite

Gündüz aktiviteleri, dart, masa tenisi, aerobik, jimnastik, step, fitness center, animasyon ve gece şovları, tavla, satranç, kart oyunları, disco, açık havuzda ve plajda havlu, şezlong, plaj voleybolu bulunmaktadır.ayrıca tesisin spa merkezinde konsept kapsamında Türk hamamı ve sauna bulunmaktadır. Spa merkezinde konsept haricinde extra olarak alınabilecek bakımlar: kese, köpük, masajlar, cilt bakımları, özel programlar, bölgesel incelme ve selülit bakımları, cilt ve vücut bakımları.

Ücretli Aktiviteler

Kapalı ve şişede markalı tüm içecekler, extra yabancı içecekler, 24 saat oda servisi, telefon, çamaşır yıkama, temizleme ve ütü, su sporları, ekipmanları ve dersi, oyun salonu (Gameland, bilgisayar oyunları vb. elektronik oyun ve aktiviteler), doktor hizmetleri, masaj ve cilt ve vücut bakım hizmetleri, tesiste bulunan alışveriş merkezleri

Ücretsiz Aktiviteler

Odalarda kasa kullanımı,genel alanlarda kablosuz internet bağlantısı, minimum 7 gece ve üstü konaklamalarda 1 defaya mahsus ücretsiz a\'la carte kullanımı, spa merkezinde Türk hamamı ve sauna kullanımı ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Çocuklar için

Çocuk havuzu, çocuk parkı, mini clubımız ve mini diskomuz, 4-12 yaş arası küçük konuklarımızın hizmetindedir. Çocuklar için Ana Restoranda Mini Büfe Bölümü,Mama Sandalyesi Bulunmaktadır.
Mini Club : 04-12 Yaş, Hizmet Saatleri ( 10:00-12:30 / 14:30-17:30 )
Mini Disco : 21:00- 21:30