AURUM OTELLERİNİN BÜYÜK BAŞARISI !

AURUM OTELLERİNİN BÜYÜK BAŞARISI !

Aurum Otelleri ödüle doymuyor.Otelcilik sektöründe ikinci yılını yaşayan Aurum Otelleri büyük başarılara imza atmaya devam ediyor.

Otelcilik sektörüne 2014 yılında Aurum Spa&Beach Resort ile giren Aurum Markası, 2015 yılında Aurum Exclusive Club, 2016 yılında faaliyete başlayacak olan Aurum Moon Beach Resort ve 2018 yılında kapılarını ilk misafirlerine açacak olan Aurum Signature Palace otelleri ile büyümeye devam ederken;  Aurum Spa&Beach Resort faaliyete başladığı ikinci yılında misafir memnuniyetini baz alan ve misafir yorumlarıyla belirlenen HolidayCheck 2016 Ödülünün sahibi oldu. Aurum Otellerine ikinci ödül ise ''En İyi Oda'' Kategorisinde Corendon'dan geldi. Aurum Otelleri çalışanları ve yöneticileri bu büyük başarıyı hep birlikte kutladılar.

Yapılan açıklamada, Aurum Markasının koşulsuz şartsız misafir memnuniyetine odaklandığı belirtilirken, yerli ve yabancı misafirler tarafından takdir görmenin mutluluğunu yaşadıklarını, hedeflerinden hiç bir zaman ödün vermeden bu yolda yürümeye devam edeceklerini ifade ettiler.

Doğru bir ekip ve özverili bir çalışma ile bu başarıyı sahada yakaladıklarını belirten Aurum Otelleri ''Ege'nin en iyi aile oteli sloganı ile başlamış olduğumuz operasyonumuzda misafir memnuniyeti en ince ayrıntılarına kadar düşünülmüş olup sonunda Türkiye ve dünya çapında ciddi bir başarı gelmiştir.Bu ödülü bize layık gören misafirlerimize, Aurum Hotels adına teşekkür ediyoruz'' dediler.

AURUM OTELLERİNİN BÜYÜK BAŞARISI ! AURUM OTELLERİNİN BÜYÜK BAŞARISI ! AURUM OTELLERİNİN BÜYÜK BAŞARISI ! AURUM OTELLERİNİN BÜYÜK BAŞARISI ! AURUM OTELLERİNİN BÜYÜK BAŞARISI !